Šachový klub


             TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Vyhledávání:


  Hlavní menu
Hlavní stránka
Kalendář akcí
ELO body
Dokumenty
Fotogalerie
Šachové partie

  Menu webu
Přehled rubrik
Ankety
Odkazy
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Informace a Vy
Co je to za hru?
Kontakt

  Administrace webu
Redaktor

* Letní tábor Studenov

Téma: Šachové turnaje | Vydáno dne 06. 09. 2005 (1836 přečtení)

O prázdninách proběhl šachový tábor Studenov ve dnech 14.8-20.8. Náš oddíl tam velmi dobře reprezentovali bratři Divišové a Martin Mlčoch. Pořadí k nahlédnutí. Gratulujeme.

14.8Turnaj AB
Studenov 2005, 2.běh


Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Body BHm.
1 1 Diviš Jaroslav 1721 Mladá Boleslav 21½
2 25 Verner Jan 1250 Neratovice 16
3 5 Kvěš Martin 1574 Sokolov 5 22
4 13 Rosenbaumová Anna 1335 Zdice 5 17
5 27 Švach Jan 1250 Řevnice 21
6 3 Rosenbaum Vít 1622 Zdice 18
7 19 Fiala Jan 1250 Český Brod 4 22
8 10 Paukert Jindřich 1372 Řevnice 4 21½
9 4 Šáfr Jan 1607 Buštěhrad 4 20
10 7 Říhová Kamila 1428 Říčany 4 16½
11 9 Smolíková Barbora 1394 Kralupy n.Vlt. 4 16
12 2 Fencl Pavel 1680 Lysá n.L. 4 15½
13 26 Šedivý Ondřej 1250 Český Brod 4 14½
14 8 Franc Ondřej 1412 Řevnice 4 14
15 21 Krejčí Patrik 1250 Řevnice 18
16 24 Turický David 1250 Zdice 17½
17 22 Kubeša David 1250 Praha 5 14½
18 12 Koller Martin 1344 Chodov u KV 3 20½
19 20 Fruhauf David 1250 Praha 6 3 19
20 6 Bárta Tomáš 1462 Praha 6 3 18½
21 23 Kárník Miroslav 1250 Neratovice 3 17½
22 14 Mlčoch Martin 1310 Mladá Boleslav 3 17
23 30 Kubínová Zuzana 1100 Neratovice 20½
24 11 Mišičková Michaela 1360 Kladno 18
25 18 Dolejší Filip 1250 Kralupy n.Vlt. 13½
26 15 Baloghová Darina 1250 Mladá Boleslav 11
27 29 Bělský Kamil 1100 Buštěhrad 2 17½
28 16 Beneš Dominik 1250 Hodkovice 2 17
29 28 Šťastný Tomáš 1250 Řevnice 14½
30 17 Dlohoš Štěpán 1250 Horoměřice 1 13½


Křížová tabulka
St.č. Jméno Rtg 1.Kolo 2.Kolo 3.Kolo 4.Kolo 5.Kolo 6.Kolo 7.Kolo Body BHm Poř.
1 Diviš Jaroslav 1721 16 w 1 13 b 1 19 w 1 5 b ½ 3 w 1 4 b 1 27 w 1 21½ 1
2 Fencl Pavel 1680 17 b 1 19 - - - - - - - - 21 w 1 29 b 1 12 w 1 4 15½ 12
3 Rosenbaum Vít 1622 18 w 1 14 b ½ 23 w 1 19 b 1 1 b 0 5 w 0 24 b 1 18 6
4 Šáfr Jan 1607 19 b 0 11 w 1 24 b 1 9 w 1 10 b 1 1 w 0 13 w 0 4 20 9
5 Kvěš Martin 1574 20 w 1 21 b 1 10 w ½ 1 w ½ 27 b 1 3 b 1 25 w 0 5 22 3
6 Bárta Tomáš 1462 21 b 0 26 b 1 28 w 1 10 b 0 14 w 1 25 w 0 9 b 0 3 18½ 20
7 Říhová Kamila 1428 22 w 1 23 b ½ 30 w 0 14 b 1 26 w 1 27 b 0 19 w ½ 4 16½ 10
8 Franc Ondřej 1412 23 b 0 20 w ½ 11 b ½ 24 w 0 17 b 1 30 b 1 14 w 1 4 14 14
9 Smolíková Barbora 1394 24 w 1 30 b ½ 14 w ½ 4 b 0 19 w ½ 20 b ½ 6 w 1 4 16 11
10 Paukert Jindřich 1372 25 b 1 27 w ½ 5 b ½ 6 w 1 4 w 0 13 b 0 20 w 1 4 21½ 8
11 Mišičková Michaela 1360 26 w ½ 4 b 0 8 w ½ 28 b 1 22 b ½ 24 w 0 21 b 0 18 24
12 Koller Martin 1344 27 b 0 22 w 1 25 b ½ 29 w ½ 24 b ½ 26 w ½ 2 b 0 3 20½ 18
13 Rosenbaumová Anna 1335 28 w 1 1 w 0 27 b 0 18 b 1 29 w 1 10 w 1 4 b 1 5 17 4
14 Mlčoch Martin 1310 29 b 1 3 w ½ 9 b ½ 7 w 0 6 b 0 16 w 1 8 b 0 3 17 22
15 Baloghová Darina 1250 30 w 0 24 b 0 18 w 0 20 b 0 28 w ½ 17 w 1 16 b 1 11 26
16 Beneš Dominik 1250 1 b 0 25 w 0 17 b 0 - - 1 18 w 1 14 b 0 15 w 0 2 17 28
17 Dlohoš Štěpán 1250 2 w 0 28 b 0 16 w 1 22 b 0 8 w 0 15 b 0 18 w 0 1 13½ 30
18 Dolejší Filip 1250 3 b 0 29 w 0 15 b 1 13 w 0 16 b 0 23 w ½ 17 b 1 13½ 25
19 Fiala Jan 1250 4 w 1 2 - + 1 b 0 3 w 0 9 b ½ 22 w 1 7 b ½ 4 22 7
20 Fruhauf David 1250 5 b 0 8 b ½ 26 w 0 15 w 1 23 b 1 9 w ½ 10 b 0 3 19 19
21 Krejčí Patrik 1250 6 w 1 5 w 0 29 b ½ 25 w 0 2 b 0 28 b 1 11 w 1 18 15
22 Kubeša David 1250 7 b 0 12 b 0 - - 1 17 w 1 11 w ½ 19 b 0 29 w 1 14½ 17
23 Kárník Miroslav 1250 8 w 1 7 w ½ 3 b 0 26 b 0 20 w 0 18 b ½ 28 w 1 3 17½ 21
24 Turický David 1250 9 b 0 15 w 1 4 w 0 8 b 1 12 w ½ 11 b 1 3 w 0 17½ 16
25 Verner Jan 1250 10 w 0 16 b 1 12 w ½ 21 b 1 30 w 1 6 b 1 5 b 1 16 2
26 Šedivý Ondřej 1250 11 b ½ 6 w 0 20 b 1 23 w 1 7 b 0 12 b ½ 30 w 1 4 14½ 13
27 Švach Jan 1250 12 w 1 10 b ½ 13 w 1 30 b 1 5 w 0 7 w 1 1 b 0 21 5
28 Šťastný Tomáš 1250 13 b 0 17 w 1 6 b 0 11 w 0 15 b ½ 21 w 0 23 b 0 14½ 29
29 Bělský Kamil 1100 14 w 0 18 b 1 21 w ½ 12 b ½ 13 b 0 2 w 0 22 b 0 2 17½ 27
30 Kubínová Zuzana 1100 15 b 1 9 w ½ 7 b 1 27 w 0 25 b 0 8 w 0 26 b 0 20½ 23
Turnaj C
Studenov 2005, 2. běh

Průběžné výsledky
St.č. Jméno Rtg Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body SB.Son Poř.
1 Beneš Jakub 1100 Hodkovice   ½ ½ 1 1 ½ 1 0 0 0 1 23,5 4
2 Diviš Jan 1100 Mladá Boleslav ½   1 ½ 1 1 1 1 1 0 ½   1
3 Fenclová Eliška 1100 Lysá n.L. ½ 0   1 0 0 0 0 ½ 1 ½   9
4 Hrdlička Jakub 1000 Neratovice 0 ½ 0   0 0 0 ½ 0 1 1 3   10
5 Novotný Jakub 1100 Odolená Voda 0 0 1 1   1 1 1 1 0 1 7 28 3
6 Kladišovský Filip 1100 Odolená Voda ½ 0 1 1 0   1 0 ½ 0 1 5 18,25 6
7 Doležal Vladimír 1100 Neratovice 0 0 1 1 0 0   1 1 0 1 5 18 7
8 Paukert Jan 1100 Řevnice 1 0 1 ½ 0 1 0   1 0 1 21,5 5
9 Kladišovský David 1100 Odolená Voda 1 0 ½ 1 0 ½ 0 0   1 0 4   8
10 Kuta Lukáš 1000 Sendražice 1 1 0 0 1 1 1 1 0   1 7 37,5 2
11 Pluhovský Patrik 1000 Jablonec 0 ½ ½ 0 0 0 0 0 1 0   2   11



[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: David Ulrich | Informační e-mailVytisknout článek
Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

  Aktuální akce
23. 08. 2005
Trénink každou středu.

24. 11. 2018
Mladá Boleslav - Podzimní rošáda

Výpis všech akcí

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Šachové partie
Polák, Jan
Polák, Josef
1-0
Bílý, Jan
Černý, Josef
1/2-1/2

© 2006 - 2018

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

design by jirka